אמיר גלטר | מרכז י.נ.ר ללימודי נישואין ומשפחה
מרכז י.נ.ר

כניסה למשתמשים 22/04/2024 י"ד ניסן תשפ"ד
אמיר גלטר

אמיר גלטר

קורות חיים בקצרה

קבלת קהל

טיפול זוגי דחוף

שלום רב אנו זוג נשוי 13 שנה +7 במצב זוגי אנוש זקוקים בדחיפות למטפל זוגי מומחה מאזור רחובות עדיף שיהיה מטפל בשיטה של חשיבה חיובית ועבודה על התת מודע מישהו רציני עם הרבה סבלנות וכריזמה שיעשה לנו טיפול שורשי, ההעדפה היא לגבר (יש לי הרגשה שלבעלי יהיה קל יותר) אשמח לקבל פניות והמלצות בברכה אביגיל

אשמח לעזור.

בימי ראשון אני נמצא ברחובות אשמח לעזור. אמיר גלטר מאמן אישי וזוגי ומנחה נישואין. 0528209368

בהתפיסות סוד ההתחדשות

בחיים עלינו לקחת אחריות לפייס ולהיות נכונים להתפייס. ההתפייסות אינה קלה: קשה לפייס משום שקשה להודות בטעות, ואף להתפייס לא קל שאף אם ברור מבחינה שכלית שעדיף להתפייס- הלב הפגוע מקשה על כך. ברגע שלא מכניסים את מימד הפיוס לחיים- אזי כל וויכוח, כל פגיעה ואפילו קטנה- לא נשכחות, מצטברות וגורמות למטען רגשי עכור בבית. לכן יש צורך להתעלות על הרגשות הנמוכים ולתת הזדמנות חדשה. משום שבהתפייסות טמונה ההזדמנות להתחדשות. הנכונות ללכת זה לקראת זה מבטאת את הרצון המשותף שיהיה לנו טוב ביחד, מחזקת את ההערכה ההדדית ומגבירה את האהבה.

כיצד יש לפייס?

"סליחה, לא התכוונתי" "אני מצטער/ת, אבל לא רק אני אשם/אשמה" כשפונים בדרך זו- קשה מאוד לצד הנפגע לקבל את ההתפייסות שאין בה קבלת אחריות אמיתי ויש בה אף תלונה מרומזת... כדי לפייס: א. יש להכיר בטעות, להודות בה ולומר בפה מלא- "סליחה, טעיתי". ב. לקבל לעתיד ולומר בכנות "אשתדל שלא לעשות כן להבא". כשההתפייסות היא כנה- יש לעשות מאמץ ולקבלה משום שדחייתה עלולה לפגוע לא רק במערכת היחסים הנוכחית אלא גם למנוע בעתיד רצון לבוא ולפייס.

להרשמה ופרטים נוספים

מרכז ינר

סניף ירושלים: בית הדפוס 30
טלפון: 02-6321600
סניף מרכז: ברוך הירש 14
טלפון: 03-7160130